Napisz do nas

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w niniejszym formularzu przez firmę: Paweł Bąbel P.W. „Euro-Bom” Al. Pokoju 24/70, 31-564 Kraków w celu kontaktu zwrotnego.

Sprzedaż ratalna

Kredyt ŻAGIEL

Akceptujemy karty płatnicze

MasterCard Visa
DLA KLIENTÓW EUROBOM ZNIŻKA!
KLIKNIJ I SPRAWDŹ!
EuroBom: producent garaży blaszanych i bram garażowych. Sprawdź cennik.

Strona główna / O firmie

rozmiar tekstu: A A A

O firmie

Firma Euro Bom produkuje oraz sprzedaje garaże blaszane oraz bramy garażowe na wymiar. Garaże i bramy są dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Działamy na terminie Polski południowej od 1999r, w szczególności w województwach: małopolskim, śląskim, podkarpackim, świętokrzyskim. Zapewniamy atrakcyjne ceny naszych produktów oraz rzetelne i profesjonalne usługi w zakresie produkcji, montażu oraz transportu. Zawsze chętnie doradzimy klientom w wyborze odpowiedniego garażu czy też bramy, naszym kolejnym atutem są zdecydowanie bardzo konkurencyjne - niskie ceny ale bardzo wysoka jakość produktu . Zapewne każdy z Państwa, zastanawia się jak to możliwe? Odpowiedź jest prosta! nie kupujemy garaży blaszanych oraz bram garażowych, tylko sami je produkujemy. Dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu bardzo wysoką jakość naszych produktów oraz tak jak wspominaliśmy wcześniej, bardzo dobre ceny.

Lider sprzedaży:

★ 14 lat na rynku!

★ Jesteśmy liderem w całym regionie.

★ Zaufało nam tysiące klientów!

Produkty Euro-Bom cechują się:

Wygodnym użytkowaniem. 

Funkcjonalnością.

Solidnym wykonaniem. 

Niską ceną - Sprawdź cennik.

Cele firmy Euro Bom

Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta! Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby jak najbardziej ułatwić klientowi wybór odpowiedniego dla niego produktu, oraz zapewnić bezproblemowy i stały kontakt z naszą firmą. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami telefonicznie oraz mailowo!.

Certyfikat Super Sprzedawcy

Z przyjemnością chcemy Państwu zakomunikować, że otrzymaliśmy certyfikat Super Sprzedawcy nadany przez Allegro.pl . Takei wyróżnienie dowodzi, iż nasza firma podchodzi profesjonalnie do obsługi swoich Klientów a nasze produkty cechuje wysoka jakość.

Posiadamy własną wystawę!

Zapraszamy na nasza wystawę, którą obejrzeć można w Krakowie przy ulicy Fabrycznej 13. Poniżej znajdą Państwo kilka zdjęć z wystawy, oraz mapkę dojazdu. Jeszcze raz, bardzo serdecznie zapraszamy.
Ze względu na specyficzną pracę naszych handlowców prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia spotkania.


Pokaż Eurobom na większej mapie