GARAŻE BLASZANE - MONTAŻ GRATIS!
LIDER SPRZEDAŻY OD 17 LAT NA RYNKU PRODUCENT NISKIE CENY ZAPEWNIAMY TRANSPORT
OFERTA I CENNIK
Nasza firma w swojej ofercie posiada szereg rozwiązań przeznaczonych nie tylko dla odbiorców indywidualnych. Produkowane przez nas garaże blaszane (blaszaki) znajdują nabywców wśród małych i średnich przedsiębiorstw, wspólnot oraz spółdzielni mieszkaniowych.
Cena
Wyników: 52, strona 1 z 3 | 1 | 2 | 3 | »
Garaże wolnostojące
Garaże wolnostojące to idealne rozwiązanie problemu zagospodarowania niewielkiej przestrzeni. Wychodząc naprzeciw stale rosnącym wymaganiom stawianym przez potencjalnych odbiorców, nasza firma wykonuje garaże blaszane pod dany wymiar z zachowaniem wysokiej jakości sprzedawanych produktów oraz przystępnej ceny.
Garaż pojedynczy
Garaż pojedynczy stanowi świetny sposób na zagospodarowanie niewielkiej przestrzeni. Najczęściej wykorzystywany jest jako garaż na samochód, jak również pomieszczenie gospodarcze na działce, w ogrodzie lub tymczasowo na placu budowy.
Garaż podwójny
Garaż blaszak podwójny to alternatywa, umożliwiająca wykorzystanie jednego obiektu garażowego dla różnych rozwiązań technicznych. W zależności od potrzeb klienta montujemy garaże podwójne ze ścianą działową lub bez. Istnieje również możliwość dowolnego zestawienia dwóch obiektów garażowych.
Zespoły garażowe
Zespoły garażowe to oferta przeznaczona głównie dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Rozwiązanie to pozwala zaspokoić niedobór obiektów garażowych w większości osiedli mieszkaniowych. Firma nasza posiada w swojej ofercie szereg rozwiązań technologiczno-architektonicznych, zapewniając bardzo atrakcyjne warunki zabudowy terenu przy osiedlach lub zespołach budynków mieszkalnych. Konstrukcja garażu wykonana jest z profili zimnogiętych. Garaże blaszane pokryte są blachą ocynkowaną lub akrylową w dowolnym kolorze (na życzenie klienta), a drzwi wyposażone w zamek oraz dwa skoble na kłódki. Cennik produktów uzależniony jest zazwyczaj od indywidualnych wymagań zleceniodawców.
Bramy uchylne
Proponujemy doskonałej klasy bramy garażowe uchylne, które odznaczają się wyjątkową wytrzymałością i funkcjonalnością. Wszystkie bramy garażowe wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, które tworzą trwałe i niezawodne konstrukcje. Ponadto każda nasza brama garażowa może być dowolnie dostosowana do wymagań naszych klientów, zaś wymiar dostosowujemy do istniejącego otworu wyjazdowego. Cena za bramy garażowe uzależniona jest od wielkości oraz zastosowanych dodatkowych rozwiązań. Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą!