GARAŻE BLASZANE + GRATISY. MONTAŻ GRATIS
Nasza firma w swojej ofercie posiada szereg rozwiązań przeznaczonych nie tylko dla odbiorców indywidualnych. Produkowane przez nas garaże blaszane (blaszaki) znajdują nabywców wśród małych i średnich przedsiębiorstw, wspólnot oraz spółdzielni mieszkaniowych.
Schowek na kosze 3x120L - jesion
DANE TECHNICZNE
Typ garażu pojedynczy
Szerokość 160 m
Długość 70 m
DODATKOWE OPCJE
Transport
Cena brutto:
FORMULARZ ZAMÓWIENIA
DANE KONTAKTOWE
TRANSPORT / MIEJSCE MONTAŻU
WYBIERZ FORMĘ PŁATNOŚCI
UWAGI DO ZAMÓWIENIA
Warunki zakupu
  1. Przy płatności gotówką należy zapłacić 100% kwoty przy obiorze towaru (tj. w dniu montażu).
  2. We własnym zakresie należy przygotować podłoże pod garaż oraz należy garaż przytwierdzić do podłoża.
Cena:
2380 zł
Schowek na 3 kosze śmietnikowe o pojemności 120L. Schowek wykonany jest z profili ocynkowanych oraz blachy akrylowej w kolorze drewnopodobnym – jesion. Wymiary zabudowy to: 160cm szer. x 70cm. dł. x 114 cm wys. (z zadaszeniem 168x76x114) W zabudowie mieszczą się kosze o maks. wysokości 107,5cm. Posiadamy również inne warianty schowka: 2x120L, 4x120L, 5x120L, 2x240L, 3x240L, 4x240L, 5x240L. W przypadku indywidualnych zamówień, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.
Termin montażu
O terminie montażu informujemy telefonicznie 3 dni przed dostawą!
DODATKOWE INFORMACJE
Garaże produkowane są na wymiar - REALIZUJEMY INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA!
Ze względu na różne rodzaje podłoża cena nie zawiera usługi kotwiczenia garażu do wcześniej przygotowanego podłoża przez klienta.
Zapewniamy transport - MONTAŻ GRATIS!!!!
Masz pytania? Zadzwoń
503 916 630

SPRZEDAŻ RATALNA
obrazek
Niskie oprocentowanie! Błyskawiczna decyzja!
Profesjonalne podejście do klienta!
LIDER SPRZEDAŻY
Od 17 lat na rynku!
Produkty EURO-BOM cechują się:
Wygodnym użytkowaniem, funkcjonalnością, solidnym wykonaniem, niską ceną.

Bramy garażowe
Proponujemy doskonałej klasy bramy garażowe uchylne, które odznaczają się wyjątkową wytrzymałością i funkcjonalnością. Wszystkie bramy garażowe wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, które tworzą trwałe i niezawodne konstrukcje. Ponadto każda nasza brama garażowa może być dowolnie dostosowana do wymagań naszych klientów, zaś wymiar dostosowujemy do istniejącego otworu wyjazdowego. Cena za bramy garażowe uzależniona jest od wielkości oraz zastosowanych dodatkowych rozwiązań. Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą!
Garaże blaszane
W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle praktyczne garaże blaszane (blaszaki), które można wykorzystać do różnego typu zastosowań. Wykonujemy garaże blaszaki w czterech wariantach: pojedyncze, podwójne, wolnostojące oraz zespoły garażowe. W ten sposób pragniemy zapewnić naszych klientom garaż blaszany dostosowany idealnie do ich potrzeb. Wymiary oraz ewentualne dodatkowe funkcjonalności ustalamy zgodnie z życzeniem Klienta. Takie możliwości konfiguracji sprawiają, że garaże blaszane mają zróżnicowany cennik.